Konwertery fotograficzne

Potrzebujesz [nowych|_} konwerterów fotograficznych? Tu znajdziesz taki produkt. Sprawdź produkty i oferty różnych adapterów, które zebraliśmy dla Ciebie w tym miejscu. Sprawdź ceny, marki i wszelkie parametry, które mogą Cię interesować. Ilość produktów w tym obszarze dochodzi do 301 w 12 punktach internetowych. W tym dziale zobaczysz 24 producentów. Do najbardziej znanych marek należą: Raynox, Olympus oraz Century Optics. Odwiedzający ten obszar ostatnio oglądali sklepy online takie jak: Cyfrowe.pl, Morele.net sp. z o.o. oraz e-fotojoker.pl. Ta kategoria bogata jest także w recenzje zamieszczone przez naszych użytkowników. Do najczęściej poszukiwanych ofert producenta Raynox zaliczyć można Raynox HD-6600 Pro 52, Raynox DCR-150, a także Raynox HD-7000PRO 0.7x.

(2)

Telekonwerter FUJINON XF1.4X TC WR (4547410310429)

sprawny telekonwerter FUJINON XF 1,4X TC WR rozszerza długość ogniskowej zamontowanego obiektywu* choćby 1,4-krotnie. Ale po zamontowaniu telekonwertera wartość przysłony powiększa się o jeden...

Od 1849,00 zł

Porównaj ceny

(1)

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD (Sony)

28-75mm F/2.8 Di III RXD Express your vision in intimate detail 28-75mm F/2.8 Di III RXD Wyraź swoją wizję w intymnych szczegółach Tamron 28-75 mm F / 2.8 Di III RXD (model A036) to szybki...

Porównaj ceny

(3)

Sony vcl-ecu2 (ultraszerokokątny) (4905524993400)

Konwerter ultraszerokokątny VCL-ECU2 Ten konwerter ultraszerokokątny powiększa pole widzenia obiektywu SEL16F28 lub SEL20F28 zamontowanego na aparacie z mocowaniem typu E. Ogniskowa obiektywu...

Od 914,00 zł

Porównaj ceny

(1)

Samyang af 24mm f/2.8 fe (sony)

Samyang 24mm f/2.8 (Sony) to kolejny model Koreańskiej marki, która dodaje go do swojej oferty pełnoklatkowych obiektywów z mocowaniem Sony E. Model ten zaopatrzonym został w cichy szybki i...

Od 1499,00 zł

Porównaj ceny

(0)

mc112cs konwerter światłowodowy wdm sm, mc112cs - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Tp-link

TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM, MC112CS - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Od 98,40 zł

Porównaj ceny

(1)

Nikkor AF-P 10-20mm f/4.5-5.6 G VR

Zrób wrażenie. Wypróbuj efekt obiektywu ultraszerokokątnego. Podróż do krainy atrakcyjnych perspektyw. Ten lekki, wytrzymały i użyteczny obiektyw ultraszerokokątny o zmiennej ogniskowej proponuje...

Od 1387,00 zł

Porównaj ceny

(0)

Wzmacniacz sieciowy tl-wa860re 300mb/s bezprzewodowy tl-wa860re - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Tp-link

Wzmacniacz Sieciowy TP-LINK TL-WA860RE 300Mb/s Bezprzewodowy TL-WA860RE - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Porównaj ceny

(3)

af 35mm f/1.4 fe (sony) marki Samyang

The Samyang 35mm F1.4 AF Sony FE lens works fantastically in conjunction with full frame mirrorless cameras with Sony E mount, such as the Sony α7 or α9 series. The lens is designed to appeal to...

Od 2549,00 zł

Porównaj ceny

(2)

Kenko EF 1.4x Pro300 DGX Nikon

Konwerter ten rozszerza ogniskową obiektywu 1.4x czyli korzystając np. Z obiektywu o ogniskowej 200m dostajemy 280mm. W ten sposób, pokaźnie ograniczając koszty, możemy wykonywać zdjęcia...

Od 778,00 zł

Porównaj ceny

(0)

Olympus TCON-T01 Telekonwerter do TG-1/TG-2/TG-3

Przeznaczenie Telekonwerter o współczynniku 1.7x asygnowany do aparatów TG-1/TG-2/TG-3, a także TG-4. Zezwala na zmianę kata widzenia obiektywu bez utraty jasności. Dzięki uszczelnieniom może być...

Od 704,00 zł

Porównaj ceny

(3)

Olympus WCON-P01 (do obiektywów M.Zuiko 14-42) (4545350033095)

Przeznaczenie Konwerter szerokokątny dedykowany do obiektywów M.ZUIKO DIGITAL 14-42 mm 1:3.5-5.6 II i 14-42 mm 1:3.5-5.6 II R. Pozwala na zwiększenie kąta widzenia bez konieczności użytkowania...

Od 476,99 zł

Porównaj ceny

(1)

LUMIX G MACRO 30mm / F2.8 ASPH. / MEGA O.I.S. (5025232819836)

MEGA O.I.S. – ostre zdjęcia Rejestruj sceny bez zastanawiania się i w mgnieniu oka. Zastosowana w obiektyw technologia optycznej stabilizacji obrazu (O.I.S.) zagwarantuje,zdjęcia będą wyglądać...

Od 1346,00 zł

Porównaj ceny

(0)

Kenko EF 2x Pro300 DGX Canon, KEMCP2DXC

Konwerter Kenko Teleplus 2x Pro300 DGX podwaja ogniskową obiektywu i jest zalecany do obiektywów o ogniskowej powyżej 100mm, gdyż wtedy jego użycie przynosi najlepsze efekty. Ulepsza rozdzielczość...

Od 849,00 zł

Porównaj ceny

(0)

Sony Sel075uwc: konwerter ultraszerokokątny przeznaczony do użytku z obiektywem fe 28 mm f2

Przeznaczenie Wysokiej jakości konwerter szerokokątny zaprojektowany z myślą o obiektywie Sony FE 28 mm F2. Dzięki produkcji pod kątem jednego obiektywu udało się osiągnąć wyjątkowo wysoką...

Od 1317,99 zł

Porównaj ceny

(2)

Sony 18-135mm f/3.5-5.6 OSS (SEL18135), SEL18135.SYX

Lekki, komp. Obiekt. Zmiennoognisk. Z znacznym zoomem obfity zakres zoomu, od 18 mm przy szerokim kącie po 135 mm w teleobiektywie, powoduje, iż ten uniwersalny obiektyw pozwala robić zdjęcia w...

Od 3140,01 zł

Porównaj ceny

(2)

ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km 91-010-203001B - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen (4718937510337)

ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km 91-010-203001B - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Porównaj ceny

(3)

Sony laea3 adapter soczewek (4905524951820)

Adapter do gniazda E zapewniający zgodność z obiektywami do lustrzanek z mocowaniem A. Do aparatów Sony NEX. Zezwala na płynne ustawianie ostrości z wykorzystaniem obiektywów Sony A. Niewątpliwą...

Od 775,00 zł

Porównaj ceny

(0)

TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy MC100CM - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen (6935364030391)

TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy MC100CM - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Porównaj ceny

(0)

Tp-link tl-poe200 zestaw adapterów poe, 1 injector i 1 rozdzielacz tl-poe200 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen

TP-Link TL-PoE200 zestaw adapterów PoE, 1 injector i 1 rozdzielacz TL-PoE200 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Porównaj ceny

(1)

mc111cs konwerter światłowodowy wdm sm, mc111cs - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Tp-link

TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM, MC111CS - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Od 98,40 zł

Porównaj ceny

(1)

TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m MC200CM - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m MC200CM - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Porównaj ceny

(2)

TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km MC210CS - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km MC210CS - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Porównaj ceny

(0)

Sony VCL-HG1737C 1.7x, VCLHG1737C.AE

Wysokiej klasy telekonwerter o współczynniku 1.7x, pasujący do obiektywów 37 mm, rewelacyjny do filmów i zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Telekonwerter wydłuża ogniskową obiektywu, co pozwala...

Od 1365,00 zł

Porównaj ceny

(3)

Switch tl-poe10r poe tl-poe10r - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Tp-link

Switch TP-LINK TL-POE10R PoE TL-POE10R - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Od 43,05 zł

Porównaj ceny

(3)

Kenko HD 1,4x DGX EF/EF-S Canon

Kenko HD 1,4x DGX Telekonwerter HD 1,4x DGX asygnowany jest do obiektywów Canon. Stanowi najlepsze rozwiązanie dla tych fotoreporterów, fotografów sportowych i fotografów przyrody, którzy pragną...

Od 615,00 zł

Porównaj ceny

(1)

Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM (4548736019522)

charakterystyczny zoom w nowej odsłonie Zmiennoogniskowy obiektyw 24–70 mm o stałej przysłonie F2,8 zapewnia nieszablonowe połączenie wysokiej rozdzielczości i gładkiego efektu bokeh. Zgodność...

Od 9499,00 zł

Porównaj ceny

(2)

tap-in console canon marki Tamron

Tamron TAP-in Console Stacja dokująca pozwalająca na precyzyjną kalibrację wybranych obiektywów firmy Tamron w domowym zaciszu. Pierwszy raz w historii użytkownicy wybranych obiektywów marki Tamron...

Porównaj ceny

(3)

Fujinon XF 56 mm f/1.2 R

Fujinon XF 56 mm f/1.2 R Stałoogniskowy, jasny i wyjątkowo szerokokątny obiektyw 56 mm ze światlem f/1.2R producenta Fujifilm przeznaczony do aparatów z wymienną optyką z bagnetem Fujifilm X....

Porównaj ceny

(0)

Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 45mm F1.2 PRO

The Olympus M. Zuiko Digital ED 45mm F1.2 Pro has the ideal portrait length for Micro Four Thirds photographers and connects the desired 90mm equivalent focal length with a very fast f/1.2 maximum...

Porównaj ceny

(0)

Canon RF 50mm f/1.2 L USM Przedsprzedaż dostępny od 9/10/2018

Canon RF 50mm f/1.2L USM Obiektyw RF, który wyznacza nowe standardy w zakresie efektywności fotografowania dzięki doskonałej ostrości obrazu, unikatowej kontroli twórczej i sprawnej pracy przy...

Porównaj ceny

(3)

Konwerter ACL-XP70. (4547410267679)

Adapter szerokokątny do aparatu XP70 Montaż na aparat XP70 zezwala na uzyskanie pola widzenia 18mm *, najlepsze efekty podczas filmowania. Przykłady filmów z wykorzystaniem adaptera:...

Porównaj ceny

(3)

Tamron tap-in console nikon

Tamron TAP-in Console Stacja dokująca zezwalająca na skrupulatną kalibrację wybranych obiektywów firmy Tamron w domowym zaciszu. Pierwszy raz w historii użytkownicy wybranych obiektywów marki...

Porównaj ceny

(0)

SIGMA A 85mm F/1.4 DG HSM (Sony)

Sigma 85/1.4 ART DG HSM Nowy wymiar jakości optycznej - najwyższe osiągi z prestiżowej linii ART Na fali sukcesów wybitnych obiektywów kolekcji Art 20mm, 24mm, 35mm i 50mm powstał kolejny,...

Od 4647,00 zł

Porównaj ceny

(2)

nikkor 35mm f/1.8 s przedsprzedaż dostępny od 27/09/2018 marki Nikon

tradycyjne perspektywy. Naturalna głębia ostrości. Pełnoklatkowy obiektyw NIKKOR Z 35mm f/1.8 S pomaga kreować wysublimowane arcydzieła. Nieszablonowa korekcja optyki przekłada się na jakość wyższą...

Porównaj ceny

(2)

Canon RF 35mm f/1.8 Macro IS STM Przedsprzedaż dostępny od 9/10/2018

Canon RF 35mm f/1.8 IS Macro STM Szerokokątny obiektyw stałoogniskowy z jasną przysłoną maksymalną (f/1,8) i obsługą trybu makro Obiektyw szerokokątny gwarantujący naturalną perspektywę...

Porównaj ceny