Konwertery sieciowe

Poszukujesz konwerterów sieciowych? Mamy je tu! Zobacz jaki mamy wybór tego typu urządzeń. Możesz wybierać spośród wielu świetnych sklepów z takim asortymentem. Szukaj najniższych cen! Wybierz dobry sprzęt, za najniższą cenę. Spory wybór zapewni Tobie ciągle zwiększająca się w tym dziale ilość produktów. Obecnie jest ich 99. Ilość producentów w dziale Konwertery sieciowe sięga 27, a dystrybucja ich produktów odbywa się w 12 sklepach. W tej kategorii można wyróżnić najbardziej uznane marki, takie jak TP-LINK, Planet i TP-Link. Odwiedzający najchętniej wybierali sklepy takie jak: Conrad.pl, Morele.net sp. z o.o., a także Zadowolenie.pl. Ponadto przy produktach napotkasz oceny, które pomogą Ci dokonać ostatecznego wyboru przy zakupie. W przypadku producenta Planet najchętniej wybieranymi są produkty Switch Planet POE-1200G Darmowy odbiór w 20 miastach!, Konwerter światłowodowy Planet VDSL2 1xRJ-11, 1xRJ-45,(...), a także Konwerter światłowodowy Planet FT-806B20 KONWERTER(...).

(0)

Zasilacz redundantny tl-mcrp100 marki Tp-link_smb

Zasilacz redundantny TL-MCRP100 Najważniejsze atrybuty Prąd wejściowy 100 - 240 V, 50 - 60 Hz ACPrąd wyjściowy 9,5 V DC / 9,5 AMoc znamionowa 102 WZabezpieczenie przeciwprzepięciowe,...

Porównaj ceny

(1)

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE

Konwerter M-207M umożliwia zmianę medium przewodzącego strumień danych ze typowej skrętki STP/UTP na przewód światłowodowy jednomodowy. Urządzenie wyposażone w złącze SC gwarantujące bezawaryjnoś?...

Porównaj ceny

(3)

Konwerter sieciowy dn-82020-1 100 mbit/s marki Digitus professional

Konwerter sieciowyinformacje techniczne: Długość artykułu: 120 mm · Interfejsy: 1x LAN (10/100 MBit/s),1x SC Simplex · Przyłączenie sieci: LAN,SC Simplex · wariant urządzenia sieciowego: Konwerter...

Od 126,00 zł

Porównaj ceny

(1)

Tp-link mc200cm gigabit multi-mode media converter

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the...

Od 160,00 zł

Porównaj ceny

(3)

HP X131 10G X2 SC ER Transceiver, J8438A

An X2 form-factor transceiver that supports the 10-Gigabit ER kanon, providing 10-Gigabit connectivity up to 30 km on single-mode fiber (40 km on engineered links).\n\n- ProCurve Lifetime Warranty:...

Od 13741,84 zł

Porównaj ceny

(2)

MEDIA KONWERTER MIKROTIK ROUTERBOARD RBFTC11

KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY MIKROTIK RBFTC11 NAJWAŻNIEJSZE cechy Złącze światłowodowe - SFP standard komunikacji - IEEE 802.3af Przepustowość - 10,100,1000 Mbit/s Napięcie na wejści...

Porównaj ceny

(3)

TP-LINK MC100CM 10/100MBPS MULTI-MODE MEDIA CONVERTER

The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC100CM is...

Od 109,21 zł

Porównaj ceny

(1)

WT-3061A, 10/100 ETHERNET CONVERTER SIMGLE SC PORT FOR SINGLE-MODE

10/100 ETHERNET CONVERTER SIMGLE SC PORT FOR SINGLE-MODESingle SC port for single-mode 9/125umSinglemode(9/125um) Transmission Distance: 20km

Od 71,34 zł

Porównaj ceny

(2)

Gigabit SFP Media Converter, MC220L

Media konwerter Gb, Ethernet MC220Lwyodrębnione funkcje:- Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z- Port FX obsługuje podłączenie hot-swap- zwiększenie dystansu sygnału światłowodowego.....

Od 102,00 zł

Porównaj ceny

(0)

Konwerter sieciowy Digitus Professional DN-82030 100 Mbit/s (4016032307754)

Konwerter sieciowydane techniczne: Długość artykułu: 95 mm · Interfejsy: 1x LAN (10/100 MBit/s),1x Port SFP · Przyłączenie sieci: LAN,SFP · typ urządzenia sieciowego: Konwerter multimediów,...

Od 145,00 zł

Porównaj ceny

(2)

Planet Konwerter światłowodowy poe-e201 darmowy odbiór w 21 miastach!

Opis: IEEE 802.3at Power over Ethernet Extender Kod Producenta: POE-E201 Łącze miedziane: RJ45 Łącze optyczne: - Łącze fizyczne: - Typ portów: 10/100Base-TX Ethernet z obsługą IEEE 802.3at/ 802.3af...

Od 286,00 zł

Porównaj ceny

(2)

Konwerter światłowodowy TP-LINK MC111CS (6935364030414)

Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony przewodem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technice WDM urządzenie...

Od 151,00 zł

Porównaj ceny

(1)

media konwerter z poe f-poe marki Ubiquiti

Overview: Overcome PoE limitations with the FiberPoE™. The FiberPoE is a low-cost solution for outdoor deployments that require long-distance runs to reach the PoE device. Deployments with the...

Od 130,60 zł

Porównaj ceny

(3)

Konwerter światłowodowy Planet FT-801 Darmowy odbiór w 21 miastach! (4711213680519)

Planet FT-801 Mediak onwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, ST, Multi-Mode. Oznaczenie handlowe: FT-801 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, ST, Multi-Mode. FT-802 Konwerter RJ-45...

Od 219,19 zł

Porównaj ceny

(2)

konwerter gigabit (gt-805av3) darmowy odbiór w 21 miastach! marki Planet

Opis: Zgodny ze standardami IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-LX Konwersja pomiędzy mediami 10/100/1000Base-T oraz 1000Base-LXPosiada łącze...

Od 231,00 zł

Porównaj ceny

(0)

Media konwerter TP-Link MC100CM wielomodowy, MC100CM

Media konwerter TP-LINK MC100CM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień informacji ze typowej skrętki STP/UTP na przewód światłowodowy wielomodowy. Atrybuty podkreślające: 1 port Ethernet...

Od 142,00 zł

Porównaj ceny

(0)

sedir fiber ethernet media konwerter 1x sfp 1000m 1x rj45 1000m gigabit zamiennik mc220 marki Extralink

EXTRALINK SEDIR MEDIA CONVERTER Światłowód - przewód Ethernet, 1x port SFP 1000M 1x RJ45 1000M Gigabit Ethernet Opis: Konwerter serii 950SFP to media konwerter, który konwertuje transmisję mediów...

Od 95,90 zł

Porównaj ceny

(3)

Gigabit Single-mode Media Converter

Media konwerter MC210CS zezwala na zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab...

Od 158,00 zł

Porównaj ceny

(1)

Gigabit Multi-mode Media Converter, MC200CM

Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab...

Od 151,20 zł

Porównaj ceny

(3)

Tp-link 10/100mbps single-mode media converter (6935364030407)

dane dodatkowe: 1 port SC 100M 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX) kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) przewód STP EIA/TIA-568 100 om (do 100m) kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) przewód STP...

Porównaj ceny

(1)

Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R

Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) na analogowy sygnał audio RCA L/R-...

Porównaj ceny

(2)

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC, 1_612264

Akcesoria w pakiecie- Instrukcja- ZasilaczPozostałe właściwościStandardy:IEEE 802.3 (Twisted Pair Ethernet)IEEE 802.3ab (Twisted Pair Gigabit Ethernet)IEEE 802.3u (Twisted Pair Fast Ethernet)IEEE...

Porównaj ceny

(2)

media konwerter 1000bas e-t rj45/1000base-sx sm sc marki Intellinet

- Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na odległość do 20 km- szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s- Port RJ45 Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem trafnej przepustowości...

Porównaj ceny

(0)

HP X131 10G X2 SC LR Transceiver, J8437A

HP X131 10G X2 SC LR Transceiver\nAn X2 form-factor transceiver that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.\n\n10-Gigabit X2...

Od 4977,34 zł

Porównaj ceny

(2)

Terminal sieciowy TP-LINK 1-portowy, gigabitowy terminal GPON (TX-6610) Darmowy odbiór w 20 miastach!

1-portowy, gigabitowy terminal GPON TX-6610- Zgodny ze standardami ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 oraz ITU G.984.4- prędkość pobierania do 2,488Gb/s. Prędkość wysyłania do 1,244Gb/s- Port...

Porównaj ceny

(3)

mc110cs 10/100mbps single-mode media converter marki Tp-link

The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is...

Od 117,60 zł

Porównaj ceny

(1)

Konwerter USRS-1/232

Konwerter USB RS232 zagwarantuje optoizolację i umoliwia podłączenie do komputera przez USB urządzeń wyposażonych w port RS232 (kasy, drukarki fiskalne itp.). Konwerter ma sterowniki dla systemów...

Porównaj ceny

(0)

Tp-link 10/100mbps wdm

Architektura sieci LAN: Fast Ethernetinformacje dodatkowe: technologia WDM Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX ma funkcję samoczynnego krosowania (Auto MDI/MDI-X) Zamiana sygnału optycz....

Porównaj ceny

(2)

Konwerter sieciowy 507332 100 mbit/s marki Intellinet

Konwerter sieciowydane technologiczne: Długość towaru: 70 mm · Interfejsy: 1x LAN (10/100 MBit/s), 1x SC Duplex · Przyłączenie sieci: SC Duplex · wariant urządzenia sieciowego: Konwerter...

Porównaj ceny

(1)

Konwerter sieciowy 545075 1 gbit/s marki Intellinet

Konwerter sieciowyinformacje technologiczne: Długość artykułu: 69 mm · Interfejsy: 1x LAN (10/100/1000 MBit/s), 1x SC Duplex · Przyłączenie sieci: SC Duplex · typ urządzenia sieciowego: Konwerter...

Porównaj ceny

(3)

Konwerter sieciowy Digitus Professional DN-82040 100 Mbit/s (4016032294122)

Technical specifications: Network link: LAN · Product net height: 23 mm · Product net length: 102 mm · Product net weight: 350 g · Product net width: 75 mm · Transfer rate: 100 Mbit/s

Porównaj ceny

(3)

Konwerter wifi pro x ef sterowania lampami digital pro x z iphon/ipad/android marki Fomei

Konwerter WiFi do systemu sterowania lampami Digital PRO X iPhon, iPad, a także android.Oprogramowanie do pobrania * iPhone (sw. Download) * iPad (sw. Download) * Android tablet (sw. Download) *...

Porównaj ceny

(0)

Konwerter sieciowy Allnet ALL-MC107-ST-MM 100 Mbit/s (4038816051646)

Konwerter sieciowyinformacje techniczne: Długość towaru: 94 mm · Interfejsy: 1x LAN (10/100 MBit/s),1x ST Duplex · Przyłączenie sieci: LAN,ST Duplex · wariant urządzenia sieciowego: Konwerter...

Porównaj ceny