Pozostały osprzęt sieciowy

Pozostały osprzęt sieciowy to kategoria, w której znajdziesz wszystko, co może być przydatne w temacie czyszczenia, a czego nie dało się umiejscowić w innych kategoriach. Znajdziesz tu dodatkowe uchwyty, przedłużacze, wzmacniacze oraz wszelkie inne, przydatne produkty. Zobacz czego potrzebujesz i kup bezproblemowo. Ilość ofert w tym dziale to 17899 w 78 punktach online. Dostępny zasób producentów w tym dziale zamyka się w liczbie 489. W tym obszarze można wyróżnić najbardziej popularne marki, takie jak QNAP, HP i D-Link. Kupujący w tym obszarze najchętniej przeglądali sklepy internetowe takie jak: Morele.net sp. z o.o., 112it.pl i Sklep Internetowy firmy Comel. Zapoznaj się również z recenzjami, jakie dodały osoby, które już wcześniej dokonały zakupu produktu. Spośród wszystkich produktów producenta D-Link wyróżnić można D-LINK DGS-1100-24P 24-Port Gigabit EasySmart Switc, D-LINK DGS-1100-18 18-Port Gigabit EasySmart Switch, a także D-LINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBIC SFP 1000BaseSX.

(0)

Tp-link Archer c20 router ac750 1wan 4lan 1usb db

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC750 TP-Link Archer C20cechy główne:- Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych- Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o...

Od 97,17 zł

Porównaj ceny

(3)

Linksys Switch lgs124-eu szybka dostawa! darmowy odbiór w 20 miastach!

informacje technologiczne: Głębokość towaru: 44 mm · ilość portów 10/100/1000 MBit/s: 24 x · rodzaj (wariant producenta): LGS124 · wariant urządzenia sieciowego: Switch sieciowy RJ45 · Szerokość....

Od 479,70 zł

Porównaj ceny

(0)

D-Link DHP-701AV/E Przewodowa sieć lan Wi-Fi Biały 2szt. Karta sieciowa do PowerLine

pakiet startowy PowerLine AV2 2000 HD GigabitZestaw startowy D-Link DHP-701AV zezwala na skorzystanie z domowej instalacji elektrycznej do budowy lub rozszerzenia istniejącej sieci LAN1....

Od 376,49 zł

Porównaj ceny

(2)

Fibaro Czujnik otwarcia/zamk. dzrzwi/okno 2 truflowy (5902701700393)

FIBARO Door/Window sensor 2 jest bezprzewodowym, bateryjnym czujnikiem magnetycznym, kompatybilnym ze standardem Z-Wave Plus. Otwarcie jest wykrywane na podstawie oddalenia od siebie sensora i...

Od 159,99 zł

Porównaj ceny

(1)

Switch Linksys LGS116P-EU, 16x1GbE, PoE+ Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach!, LGS116P-EU

dane technologiczne: Głębokość towaru: 25 mm · ilość portów 10/100/1000 MBit/s: 16 x · wariant (typ producenta): LGS116P · rodzaj urządzenia sieciowego: Switch sieciowy RJ45 · Specyfikacja routera:...

Od 633,45 zł

Porównaj ceny

(2)

Netgear orbi rbk23 wifi system ac2200 (zestaw 3 sztuk) (0606449131314)

EAN: 0606449131314Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: RBK23-100PESModel: Orbi RBK23typ: xDSLArchitektura sieci: GigabitEthernetPorty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/sStandardy: 802.11nPasmo: 5...

Od 1425,00 zł

Porównaj ceny

(0)

Przełącznik TENDA PoE30G-AT

Tenda PoE30G-AT to wtryskiwacz Gigabit PoE IEEE802.3 AT, który w pełni odpowiada charakterystyczni 802.3, przesyłając moc poprzez kabel Ethernet, maksymalna odległość transmisji może osiągnąć 100...

Od 89,00 zł

Porównaj ceny

(1)

Sfp-10g-lr marki Sumitomo

Nowy moduł Sumitomo 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10KM, DDM, kompatybilny z CISCO

Porównaj ceny

(1)

Switch Linksys LGS308P-EU (odpowiednik SG200-10FP-EU) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Przełącznik Smart, 8 portów Gigabit Ethernet z PoE+ właściwości: skuteczność i niezawodność prosta konfiguracja i zarządzanie zaawansowane bezpieczeństwo sieci Wsparcie IPv6 Funkcje QoS...

Od 552,27 zł

Porównaj ceny

(3)

Engenius Punkt dostępu ews360ap (6552160071306)

niezawodny i efektywny, zarządzalny punkt dostępowy, do zastosowań wewnątrz pomieszczeń linia towarów, marki Engenius, sygnowana nazwą "Neutron", to zarządzalne punkty dostępowe, które...

Od 1027,00 zł

Porównaj ceny

(0)

Scapc-st-sm-03m marki Sumitomo

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SCAPC-ST o długości 3M

Porównaj ceny

(2)

Tp-link Switch tl-sg1024 24x10/100/1000 rack

SWITCH PRZEŁĄCZNIK TP-LINK TL-SG1024 24 PORTY NAJWAŻNIEJSZE właściwości 24 porty RJ45 10/100/1000Mb/sprogresywna technologia pozwala zaoszczędzić do 40% energiiWsparcie funkcji self-learning...

Od 344,40 zł

Porównaj ceny

(3)

Fcapc-lc-sm-03m marki Sumitomo

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy FCAPC-LC o długości 3M

Porównaj ceny

(0)

Microsoft Exchange Server

Opis: Można wybrać lokalne wdrożenie Exchange Server 2010, wersję Exchange Online, udostępnianą poprzez Microsoft w hostingu, lub połączenie obu wersji. Użytkownicy mogą zarządz...

Od 20,77 zł

Porównaj ceny

(3)

Sumitomo Xenpak-10g-converter

Nowy konwerter z portu Xenpak na SFP+ zamiennik

Porównaj ceny

(2)

PCE 243 gniazdo - rozgałęźnik 16A/230V IP44

PCE 243 gniazdo - rozgałęźnik 16A/230V IP44

Od 99,00 zł

Porównaj ceny

(0)

ONCALL 24X7 CATEGORY 2/3YR

ONCALL 24X7 CATEGORY 2/3YR

Od 1798,39 zł

Porównaj ceny

(3)

Sumitomo Sfp+cwdm-1510-020km

The new Sumitomo CWDM 1510 NM SFP + 10 Gigabit Ethernet LC module 020KM

Porównaj ceny

(3)

SFP+CWDM-1590-080KM SUMITOMO

The new Sumitomo CWDM 1590 NM SFP + 10 Gigabit Ethernet LC module 080KM

Porównaj ceny

(1)

Switch lgs318p-eu, 18 portów, 1 mbit/s, funkcja poe marki Linksys

Kod Producenta:LGS318P-EU,ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:0 g,Orientacyjna waga brutto:3549 g,Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.:0 g

Od 1196,00 zł

Porównaj ceny

(2)

ts-431x2-2g marki Qnap

Czterordzeniowy serwer NAS TS-431X2 obsługuje cztery twarde dyski i ma zastosowany port SFP+ 10GbE, umożliwiający produktywne przetwarzanie informacji dla wymagających codziennych zadań...

Porównaj ceny

(2)

EX3300-48T-BF

48-portowy przełącznik wieżowy 10/100/1000 z odwróconym systemem wentylacji (back-to-front)

Porównaj ceny

(0)

nanobracket for nbe-m5-19 marki Rf elements

NanoBracket for NBE-M5-19 is our 2nd Generation mounting system for 5GHz/19dBi NanoBeam CPE from UBNT. This NanoBracket has a solid base made of die cast aluminum and allows for 140° of smooth and...

Porównaj ceny

(3)

UBIQUITI CLOUD KEY UNIFI CONTROLLER UC-CK

UBIQUITI CLOUD KEY UNIFI CONTROLLER UC-CK Najważniejsze parametry Zdalne i lokalne zarządzanie siecią UniFi;zastosowanie Hybrid Cloud producenta Ubiquiti, nie trzeba korzystać z zewnętrznych...

Porównaj ceny

(3)

D-link Przełącznik des-108

Niezarządzalny biurkowy przełącznik Fast Ethernet DES-108 wyekwipowany w 8 portów 10/100 Mbit/s zezwala na szybką budowę sieci przewodowej. Do przełącznika można podłączyć komputery i współdzieli?...

Od 65,75 zł

Porównaj ceny

(0)

D-link Go-sw-24g 24-por gigabit desktop switch

Przełącznik biurkowy 24-portowy GO-SW-24GObsługiwane protokoły i standardy- IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet- IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet- IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet- ANSI/IEEE...

Od 278,34 zł

Porównaj ceny

(1)

Fibaro Czujnik otwarcia/zamk. dzrzwi/okno 2 czarny, 1_607511

FIBARO Door/Window detektor 2 jest bezprzewodowym, bateryjnym czujnikiem magnetycznym, kompatybilnym ze standardem Z-Wave Plus. Otwarcie jest wykrywane na podstawie oddalenia od siebie sensora i...

Od 159,99 zł

Porównaj ceny