Splittery (rodzielacze sygnału)

Musisz kupić splitter, czyli rozdzielacz sygnału? To dobre miejsce! Sprawdź sprzęty, które zebraliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Sortuj po cenach, modelach i wszelkich parametrach, które mogą być dla Ciebie istotne. W tej kategorii przejrzysz 189 ofert w 21 sklepach internetowych. Dostępna gama marek w tej kategorii liczy sobie 35. Producenci tacy jak Cypress, EXTRALINK, Digitus, należą do najchętniej wybieranych przez przeglądających ten obszar. Zainteresowani tym obszarem szczególnie wybierali z produktów trzech sklepów online, były to AV World, Batna / Anteny24.pl i WOLFCOMP.PL. Zapoznaj się również z recenzjami, jakie napisały osoby, które już wcześniej dokonały zakupu. Spośród aktualnych produktów producenta Digitus wyróżnić można Digitus Splitter Video VGA, wyj. 2xDSUB 15 pin /Ż(...), Digitus Splitter Video VGA, wyj. 2xDSUB 15 pin /Ż(...) i Digitus Mini Splitter wideo VGA 1xPC 4xMonitor, 350MHz.

(0)

Digitus mini splitter wideo vga 1xpc 2xmonitor, 350mhz (4016032323839)

Digitus Mini Splitter video VGA 1xPC 2xMonitorMini Splitter wideo DS-41120 umożliwia przesył sygnału video z jednego komputera PC na dwa monitory z wolnym portem HDSUB 15 (VGA).Akcesoria w...

Od 64,35 zł

Porównaj ceny

(2)

1:8 plc splitter sc/apc 900um 1.5m marki Extralink

Technical Parameter for 1*NNote: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce żeby 0.2dB

Porównaj ceny

(1)

PoE Splitter

Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernetinformacje dopełniające: dokumenty: FCC, CE, RoHS Zasilanie: Wychodzące: 12VDC 1A, 9VDC 1A, 5VDC 2AMożliwość łączenia w stos: nieObsługiwane protokoły: IEEE...

Porównaj ceny

(2)

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

Technical Parameter for 1*NNote: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce żeby 0.2dB

Porównaj ceny

(3)

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

Technical Parameter for 1*NNote: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce żeby 0.2dB

Porównaj ceny

(0)

Gembird video splitter 2 porty (8716309027823)

Gembird Video Splitter VGA 2 MonitoryPrzełącznik uożliwiajacy wyświetlanie obrazu z jednego komputera na dwóch monitorach.EAN: 8716309027823Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: GVS122Porty wejścia:...

Porównaj ceny

(1)

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M

Technical Parameter for 1*NNote: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce by 0.2dB

Porównaj ceny

(1)

EXTRALINK 1:2 FWDM SPLITTER T1550NM R/1310/1490 WITH CONNECTOR SC/APC STEEL TUBE 0,9MM

The splitters can combines or separates light at different wavelengths in a wide wavelength range. Covers following wavelength windows: 1310/1490/1550nm FWDM(for PON/FTTX/test instrument),...

Porównaj ceny

(1)

Vision Techconnect splitter 1:4 hdmi

Wsparcie HDMI v1.4 - rozdzielczość do 1080p i pełne 3DUrządzenie Plug and Play automatycznie wykonuje autentyfikację HDCPPort USB do aktualizacji firmware'uPrzełącznik DIP switch umożliwia...

Od 827,46 zł

Porównaj ceny

(1)

EXTRALINK 1:32 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

Technical Parameter for 1*NNote: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce żeby 0.2dB

Porównaj ceny

(1)

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 250UM, SPLITTER 1/8 NOT CONNECTOR

Technical Parameter for 1*NNote: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce aby 0.2dB

Porównaj ceny

(1)

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

Technical Parameter for 1*NNote: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce by 0.2dB

Porównaj ceny

(2)

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

Technical Parameter for 1*NNote: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce aby 0.2dB

Porównaj ceny

(3)

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M, SPLITTER 1/16 APC

Technical Parameter for 1*N Note: The above parameter is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce by 0.2dB

Porównaj ceny