Światłowody i akcesoria

Potrzebujesz światłowodów i przejściówek komputerowych? Wybierz najlepsze kable i przejściówki. Nie oszczędzaj na tym wyborze. Postaw na uznane marki. Sortuj produkty po cenach i wybierz najlepiej! Odnajdziesz w tym dziale 1130 ofert z różnych 11 sklepów online. Aktualna baza 41 producentów w tej kategorii na pewno Cię usatysfakcjonuje. W tym obszarze kupujący zwykle wybierali oferty takich marek jak: ABCVISION oraz EXTRALINK. Zainteresowani tą kategorią generalnie korzystali spośród produktów 3 sklepów, były to ABC VISION - SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ, Batna / Anteny24.pl i Conrad.pl. Sprawdź co o konkretnych sklepach sądzą pozostali klienci. Zapoznaj się z ich ocenami. W tej klasie ofert kupujący najchętniej wybierają EXTRALINK FIBER OPTIC SPLICE CLOSURE 4 TRAYS MUFA 48 CORE, EXTRALINK FIBER OPTIC SPLICE CLOSURE 2 TRAYS MUFA 24 CORE, Kabel UTP kat.6 0,5m żółty LOGILINK.

(3)

ECHOLIFE HG8040H GPON ONT (4GE), HUAWEI HG8040H

Opis: EchoLife HG8040H to terminal ONT GPON firmy Huawei zaprojektowany dla stosowania wewnętrznego i do użycia w sieciach FTTH / FTTB. Ma 4 porty Gigabitowe, dzięki czemu jest to wyśmienite...

Od 296,43 zł

Porównaj ceny

(2)

Echolife hg8242h gpon ont (4ge+2pots+catv) marki Huawei

Opis: EchoLife HG8242H GPON ONT to urządzenie klienckie produkcji Huawei do stosowania wewnętrznego. Ma 4 porty gigabitowe, 2 porty telefoniczne (POTS) i wejście CATV. Uwierzytelnianie urządzenia w...

Od 381,30 zł

Porównaj ceny

(2)

Huawei Echolife hg8240h gpon ont (4ge+2pots)

Opis: HG8240H to terminal kliencki ONT GPON produkowany poprzez Huawei. Posiada 4 gigabitowe porty Ethernet i 2 porty telefoniczne (POTS). Uwierzytelnianie urządzenia w sieci odbywa się na...

Od 479,70 zł

Porównaj ceny

(1)

ECHOLIFE HG8010H GPON ONT (1GE)

Opis: EchoLife HG8010H terminal ONT pracujący w technologii GPON dedykowany do użycia w środku budynków, w sieciach światłowodowych typu FTTH. Posiada gigabitowy port Ethernetowy dzięki któremu...

Od 163,49 zł

Porównaj ceny

(2)

Huawei Echolife hn8055q xgpon ont (4ge+1*10ge+2pots+2.4g/5g wi-fi+2usb)

Huawei HN8055Q, an intelligent XG-PON routing-type ONT Product Function Smart interconnection • Smart Wi-Fi coverage • Any port any service • Parental control Smart service• Smart Wi-Fi sharing:...

Od 2460,00 zł

Porównaj ceny

(2)

MikroTik FIBER-TO-COPPER CONVERTER

The FTC is a simple Fiber to Copper converter. Unlike many other media converters available on market, it has outdoor waterproof case with lock screw, it's mounting bracket can be attached and...

Porównaj ceny

(1)

MikroTik S+DA0003, MT SDA0003

SFP+ 3m direct attach cable This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across...

Od 145,00 zł

Porównaj ceny

(2)

ECHOLIFE HG8110H GPON ONT (1GE+POTS)

Opis: EchoLife HG8110H to terminal GPON ONT asygnowany do wykorzystania wewnętrznego. Zaopatrzony pozostał w gigabitowy port Ethernet i port POTS RJ11 będący portem telefonicznym. Oferuje wysoką...

Od 393,60 zł

Porównaj ceny

(2)

HG8247H GPON ONT (4GE+2POTS+USB+WI-FI+CATV)

Huawei HG8247H, an intelligent routing-type ONT Smart interconnection • Smart Wi-Fi coverage (V300R015C10) • SIP/H.248 auto-negotiation • Any port any service • Parental control (V300R015C10) •...

Od 464,29 zł

Porównaj ceny

(1)

Gembird światłowód krosowy LC-LC duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 1m (CFO-LCLC-OM2-1M) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Producent: GEMBIRD Nazwa typu: Sieci -części instalacji i okablowanie Opis ogólny: ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GEMBIRD typ produktu sieciowego: Okablowanie rodzaj...

Od 18,69 zł

Porównaj ceny

(3)

s-31dlc20d sfp module 1.25g sm 20km 1310nm marki Mikrotik

Mode: SMData Rate: 1.25GDistance: 20KMWavelength: 1310nmConnector: Dual LCFormat: SFP

Od 86,08 zł

Porównaj ceny

(2)

Gembird patchcord światłowodowy, lc-lc, 5m (cfo-lclc-om2-5m) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (8716309073202)

Producent: GEMBIRD Nazwa rodzaju: Sieci -części instalacji i okablowanie Opis ogólny: ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 5M GEMBIRD typ artykułu sieciowego: Okablowanie rodzaj...

Od 19,42 zł

Porównaj ceny

(2)

ECHOLIFE HN8245Q XGPON ONT (4GE+2POTS+2.4G/5G WI-FI+2USB)

EchoLife Series Optical Network TerminalsHUAWEI HN8245Q Voice Gateway WIFI FTTH Modem 10G X-GPON ONT User-side Optical Network Terminals (ONTs) for Fiber-To-The-House (FTTH) solutions provide...

Od 2702,49 zł

Porównaj ceny

(2)

ZYXEL SFP10G-LR 10G SFP+ MODUL, 1310NM, LONGE RANGE (10KM), DOUBLE LC CONNECTOR - 5 YEARS WARRANTY, BATZYXSFP10G-LR

The ZyXEL Transceiver Series is a complete range of industry standard, hot-pluggable transceiver modules consists of Fast, Gigabit and 10 Gigabit variations. Environmental Specifications -...

Od 1424,56 zł

Porównaj ceny

(3)

Mikrotik s-rj01 sfp 10/100/1000m

Data Rate: 1.25GbpsDistance: 100mConnector: RJ45Operating Temperature: 0 C +85 C

Od 107,58 zł

Porównaj ceny

(0)

Mikrotik gpon onu module sfponu

Overview: The GPON module allows any RouterBOARD device to be used for Fiber to Home installations without any special modems or software. A plug and play solution means you simply plug it into...

Od 313,34 zł

Porównaj ceny

(1)

Gembird Patchcord światłowodowy, SC-SC, 2m (CFO-SCSC-OM2-1M) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Producent: GEMBIRD Nazwa typu: Sieci -komponenty instalacji i okablowanie Opis ogólny: ŚWIATŁOWÓD KROSOWY SC-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GEMBIRD wariant produktu sieciowego: Okablowanie...

Od 10,09 zł

Porównaj ceny

(2)

Gembird CFO-LCLC-OM2-2M Darmowy odbiór w 21 miastach!

Producent: GEMBIRD Nazwa typu: Sieci -części instalacji i okablowanie Opis ogólny: ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 2M GEMBIRD typ artykułu sieciowego: Okablowanie rodzaj...

Od 15,92 zł

Porównaj ceny

(1)

Gembird LC-LC duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 10m (CFO-LCLC-OM2-10M) Darmowy odbiór w 21 miastach! (8716309073240)

informacje dopełniające: Zakres temperaturowy: od -40 do +80 poziomów. Zmienność <0.2 dB Insertpull test (1000 razy) <0.3 dB dostosowanie: >30 dB Tłumienie: <0.3 dB Wtyki: LC - LC...

Od 24,40 zł

Porównaj ceny

(0)

Kabel Gembird FTP kat.5e 305m - linka

przewód FTP KAT-5 305M LINKA (FPC-5004E)EAN: 8716309016506Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: FPC-5004Ewariant: kabelzastosowanie: Sieciowy (LAN)Długość przewodu: 305 mZłącza #1: BrakZłącza #2:...

Od 406,80 zł

Porównaj ceny

(3)

moduł światłowodowy sfp (minigbic) - tl-sm321a marki Tp-link

zastosowanie artykułuModuł TL-SM321A TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu...

Od 168,01 zł

Porównaj ceny

(0)

SCMTRJ-MM-02M

High-quality SC/UPC-MTRJ Multi-Mode Duplex Fiber-Optic Patch Cable /2m.

Porównaj ceny

(2)

LCSC-SM-15M

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-SC o długości 15M

Porównaj ceny

(1)

Sumitomo Lcsc-sm-02m

High-quality LC/UPC-SC/UPC Single-Mode Duplex Fiber-Optic Patch Cable /2m.

Porównaj ceny

(3)

Sumitomo Fcfc-sm-01m

High-quality FC/UPC-FC/UPC Single-Mode Duplex Fiber-Optic Patch Cable /1m.

Porównaj ceny

(1)

MANTAR FIBER OPTIC PATCHPANEL PS 19'' 1U SC 24 SIMPLEX

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w odcieniu jasnoszarym. - dedykowana do montażu na mocowaniach Rack 19" 1U - wytwarzana z blachy stalowej o grubości 1 mm - Pomalowana proszkowo...

Porównaj ceny

(3)

junction box 4-port marki Mantar

Osłona pozwala na zabezpieczenie okna o długości maksymalnie 50 mm, wyciętego w kablu przystępnego dostępu. - 4 porty umożliwiające montowanie kabli o średnicach 13 lub 9 mm - Otwór pod prostego...

Porównaj ceny

(3)

ZYXEL XFP-SR, 10G XFP MODUL, SHORT RANGE (300M)

The ZyXEL Transceiver Series is a complete range of industry kanon, hot-pluggable transceiver modules consists of Fast, Gigabit and 10 Gigabit variations.

Porównaj ceny

(1)

Zyxel sfp10g-sr 10g sfp+ modul, 850nm, short range (300m), double lc connector - 5 years warranty

The ZyXEL Transceiver Series is a complete range of industry standard, hot-pluggable transceiver modules consists of Fast, Gigabit and 10 Gigabit variations. Environmental Specifications -...

Porównaj ceny

(0)

PRZEŁĄCZNICA PPO-2/30, PPO-2/30

obudowa dedykowana do konstrukcji bezpośrednio na ścianie w pomieszczeniu, w którym następuje zakończenie kabla liniowego. Ilość pól komutacyjnych: 2 ilość kabli liniowych: max. 1 Wybrane...

Porównaj ceny

(2)

Delta Patch panel st pp-24/st

Patch panel, front przełącznicy 1U dla 24 adapterów ST / FC. Długość: 435 Szerokość: 45 Widok 3D: Wysokość: 15

Porównaj ceny